Connect with us

“S’kam kohë të pi kafe me nënën time”, Luizi flet për marrëdhënien me Efin(Video)

Lajmi Fundit

“S’kam kohë të pi kafe me nënën time”, Luizi flet për marrëdhënien me Efin(Video)

Efi Dhedhes dhe Luiz Ejlli ishte dyshja më e përlqyer e publikut gjatë edicionit të Big Brother Vip.

Por raporti i tyre kaloi në një kalvar ulje-ngritjesh të cilat ndikun edhe në marrëdhënien jashtë.

Fituesi i BBV 2, Luiz Ejlli ishte i ftuar si opinionist i emisionit Për’Puthen, ku foli edhe për marrëdhënien e tij me Efin, ish-konkurrente e Për’puthen dhe e Big Brother Vip.

Kujtojmë se në konfliktin Luiz-Efi u përfshi edhe Kiara Tito. Pavarësisht përplasjeve, para se të dilnin nga formati ata i rregulluan marrëdhëniet, ndonëse pas daljes nuk janë shfaqur kurrë bashkë.

Mirëpo publiku është ende kurioz të dijë nëse dyshja vazhdojnë të ndajnë të njëjtën miqësi, pasi që nga përfundimi i formnatiti ata nuk janë parë në asnjë rast bashkë.

I pyetur për raportin aktual të tyre dhe nëse janë takuar Luizi tha se nuk ka pasur kohë ta takojë.

“Mirë i kam marrëdhëniet. Nuk kam kohë të pi kafe me nënë time, të kem kohë me pi me Efin.Do e pi, me qumësht të ftohtë ajo, makiato unë si gjithmonë”, tha këngëtari./Albeu.com/

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top