Connect with us

Greqi/ I ikën ‘tepeleku’ i kokës shqiptarit 27-vjeçar, përdhunon 70-vjeçaren greke

Lajmi Fundit

Greqi/ I ikën ‘tepeleku’ i kokës shqiptarit 27-vjeçar, përdhunon 70-vjeçaren greke

Policia greke, në qytetin e Kos, ka vënë në pranga një 27-vjeçar shqiptar, i cili akuzohet se ka përdhunuar një 70-vjeçare.

Sipas mediave greke, i riu shqiptar jetonte në një hotel përballë shtëpisë të së moshuarës.

Ai fillimisht kishte mbuluar fytyrën dhe më pas hyri në banesën e të moshuarës, të cilën e ka kërcënuar me thikë e më pas e ka detyruar që të kryejë marrëdhënie me të.

Ndërkohë, pas arrestimit, 27-vjeçari i ka mohuar akuzat përpara prokurorëve, por “e kanë tradhtuar” shenjat e gishtave të gjetura në banesën e të moshuarës.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top