Connect with us

FOTO/ ”Rrëshket” nga trutë turisti në Sarandë, hyn në market me mbathje grash dhe…

Lajmi Fundit

FOTO/ ”Rrëshket” nga trutë turisti në Sarandë, hyn në market me mbathje grash dhe…

Një skenë sa e turpshme aq edhe qesharake është fotografuar në një supermarket në Sarandë, ku 2 burra kanë hyrë në market për të blerë cigare.

Siç shikohet edhe nga fotografitë, njëri prej tyre ka hyrë me brekë grash, të cilat dukeshin se ishin duke rënë.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top