Connect with us

“Faleminderit për këtë super natë”, Luzi mban koncertin në SHBA, mijëra shqiptarë mblidhen për ta dëgjuar (Video)

Lajmi Fundit

“Faleminderit për këtë super natë”, Luzi mban koncertin në SHBA, mijëra shqiptarë mblidhen për ta dëgjuar (Video)

Luiz Ejlli, fituesi i Big Brother Vip 2 pas përfundimit të spektaklit vendosi që të ndjekë karrierën e tij si këngëtar.

Pas 2 projekteve të publikuara menjëherë sapo dol inga shtëpia, Luizi u nis drejt Amerikës ku mbajti dhe koncertin e tij të parë.

Dsiç duket nga videot e publikuara nga vetë këngëtari, mijëra shqiptarë që jetojnë në Amerikë janë mbledhur për ta ndjekur nga afër.

“Faleminderit për këtë super natë Amerikë”, shkruan Luizi krahas videos së postuar në instagramin e tij.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top