Connect with us

A e dinit se ishte i martuar? Ish-banori i Big Brotherit bëhet baba për herë të parë, publikon këtë moment

Lajmi Fundit

A e dinit se ishte i martuar? Ish-banori i Big Brotherit bëhet baba për herë të parë, publikon këtë moment

Ish-banori i “Big Brother Albania 9”, Damiano Agalliu është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë ai me anë të një postimi në Instagram, ku zbulon edhe emrin e djalit, teksa.

“Axel Agalliu 08/06/2023.

Faleminderit o Zot per kete mrekulli qe me dhurove, faleminderit qe me ruajte bashkshorten dhe djalin tim, qe çdo gjë shkoi me sukses.

Faleminderit dhe bashkëshortes sime, nje heroinë e vertetë.”

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top