Connect with us

Nëna e Besim Dinës vdiq sot, por a e keni ditur se kush është dhe si dukej ajo

Lajmi Fundit

Nëna e Besim Dinës vdiq sot, por a e keni ditur se kush është dhe si dukej ajo

Artistit të njohur kosovar, Besim Dina, sot i ka vdekur nëna.

Ai vazhdimisht në emisionin e tij “Oxygen” e ka përmendur atë.

Por, më herët nuk kemi pasur mundësi ta shohin atë.

Në foton e mëposhtme mund ta shihni se si dukej tashmë e ndjera./ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top