Connect with us

Leonora Jakupi e pa tmerrin me sy mbrëmë!

Lajmi Fundit

Leonora Jakupi e pa tmerrin me sy mbrëmë!

Këngëtarja Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Këngëtarja shpesh poston gjëra nga përditshmëria e saj në Instagram.

Mbrëmë ajo është bllokuar në komunikacion në kryeqytet për shkak të reshjeve të shumta të shiut.

“Tmerrrr”,ka qenë përshkrimi që këngëtarja i ka bërë fotografisë ku tregon se është bllokuar në trafik.

Kujtojmë që mbrëmë ka pas reshje të shumta të shiut në Prishtinë, duke shkaktuar bllokim të rrugëve dhe bllokim të komunikacionit në gjithë qytetin. /ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top