Connect with us

Afrona tregon se e ka gjetur përfundimisht dashurinë e jetës, thur fjalët më të bukura për të

Lajmi Fundit

Afrona tregon se e ka gjetur përfundimisht dashurinë e jetës, thur fjalët më të bukura për të

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të.

Së fundmi ajo ka treguar se e ka gjetur dashurinë e jetës së saj dhe këtë nuk heziton ta shpreh në çdo mënyrë.

Në postimin e fundit ajo ka thurur fjalë dashurie shumë të bukura për partnerin e saj./ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top