Connect with us

Qau në dasmën e Elgitit, Romeo Veshaj tregon të vërtetën që “fshihet” pas lotëve

Lajmi Fundit

Qau në dasmën e Elgitit, Romeo Veshaj tregon të vërtetën që “fshihet” pas lotëve

Romeo Veshaj ka zbuluar arsyen se përse u përlot në dasmën e Elgit Dodajt dhe Klea Hutës.

I pranishëm në “Ftesë në 5”, Romeo ka treguar se arsyeja pse ka qarë është se ka një zemër të dobët.

Romeo prej kohësh është miku i ngushtë i Elgitit, si dhe ishte shoqëruesi i tij në dasmë.

“E kam zemrën shumë të dobët.

Të gjithë mendojnë se jam i fortë, por unë jam më i dobët se Donaldi realisht.

Më bëhet shumë qejfi për Elgitin që u kurorëzua sot.

Pashë dhe veten si mund të isha dhëndër.

Mua kur s’ më mbajnë këmbët shoqërues, imagjino dhëndër… Uroj të jenë të qeshur, të lumtur , të gëzuar gjithë jetës e pse jo me 2-3 fëmijë të tjerë që të mos e lënë Kridin vetëm“, tha Romeo i përlotur.

Shiko videon nga minuta 2:15

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top