Connect with us

A po martohen Vivien dhe Getinjo? Kjo pamje thotë shumë

Lajmi Fundit

A po martohen Vivien dhe Getinjo? Kjo pamje thotë shumë

Vivi dhe Getinjo ditët e fundit konfirmuan ribashkimin me njëri-tjetrin.

Bukuroshja nga Shqipëria, aktualisht po qëndron në Ferizaj në shtëpinë e reperit.

Sot publikoi një fotografi ku shihet në një atele mode duke shikuar fustane.

Mos ndoshta do të kemi një dasmë së shpejti?

Këtë do të na tregoj çifti ndërkohë, shkruan Kosovarja.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top