Connect with us

Xhuli me Atdheun shijojnë pushimet në deti

Lajmi Fundit

Xhuli me Atdheun shijojnë pushimet në deti

Xhuli, ditët e fundit po kalon pushimet në Turqi.

Por, me postimin e fundit të Atdheut, u kuptua se edhe ai është në një zonë turistike ne Lituani.

Xhuli dhe Atdheu përfunduan romancën e tyre menjëherë pasi dolën nga “BBVK”.

Edhe pse në vende të ndryshme, dyshja po shijojnë momente të bukura në rreze të diellit,shkruan “Kosovarja”

Shiko fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top