Connect with us

Arbër Zeka sapo zbuloj diçka intime për Meriton Mjekiqin

Lajmi Fundit

Arbër Zeka sapo zbuloj diçka intime për Meriton Mjekiqin

Nuk është krejt e zakonshme që personazhet e njohur të ekranit të kenë shoqëri të mirë mes vete.

Por, dy djemt e njohur të shoubizit, Arbër Zeka dhe Meriton Mjekiqi po shihen bashkë.

Të dy punojnë në televizion dhe ka raste kur i bashkon ndonjë aktivitet, apo ngjarje, shkruan “Kosovarja”.

Djemtë, kanë udhëtuar bashkë me aeroplan, ndërkaq Arbëri thotë se Meritonit edhe stjuardesa ja ka kërkuar snapin.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top