Connect with us

Violeta s’po mund t’i përballojë fjalët pas akuzave të ish-kunatave të saj, merr vendim ta lëshojë Kosovën

Lajmi Fundit

Violeta s’po mund t’i përballojë fjalët pas akuzave të ish-kunatave të saj, merr vendim ta lëshojë Kosovën

Violetë Kukaj është njëra ndër këngëtaret më të njohur për publikun.

Së fundmi ajo qenë e përfshirë në një situatë me familjen e ish-burrit.

U duk sikur ajo nuk do t’ia di për këto fjalë dhe sikur po e jeton jetën e saj si mos më mirë.

Por, me foton e fundit ajo tregoi se është nisur për diku me aeroplan dhe kjo ngriti dyshimet se këngëtarja po e lëshon Kosovën./ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top