Connect with us

Pa u menduar 2 herë, Klea Huta zbulon kush hodhi më shumë para në dasmën e tyre (VIDEO)

Lajmi Fundit

Pa u menduar 2 herë, Klea Huta zbulon kush hodhi më shumë para në dasmën e tyre (VIDEO)

Pak ditë më parë Elgiti dhe Klea kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

Dasma u mbajt në Himarë me të ftuar familjarë e miq të dyshes.

Sonte dyshja do të jenë të ftuar në emisionin “Më lër të flas” dhe në promon e emisionit shihet se vëllezërit Veshaj i kanë pyetur se “Kush hodhi më shumë para në dasmën e tyre?”.

Klea e ka zbuluar përgjigjen, duke treguar se shumën më të madhe e hodhi babai i saj.

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top