Connect with us

Dalin detaje që Don Xhoni dhe Ariana janë fejuar

Lajmi Fundit

Dalin detaje që Don Xhoni dhe Ariana janë fejuar

Don Xhoni dhe Ariana së fundmi konfirmuan rikthim me njëri-tjetrin.

Ky rikthim duket se është kurorëzuar edhe me fejesë.

Modelja ruse, ndau një fotografi ku shihet edhe unaza e fejesës në dorën ku ajo bëri tatuazhin Mrs. Isufi.

Pra, nga kjo kuptohet se çifti kanë bërë një hapë më shumë për lidhjen e tyre, shkruan “Kosovarja”

Modelja ndër tjera shkruan “Jemi të lidhur përgjithmonë”.

Kujtojme se mbiemri i Don Xhonit eshte Isufi.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top