Connect with us

Meshkujt do të këtë vështirë të përmbahen, Soni Malaj ekspozon trupin në top formë!

Lajmi Fundit

Meshkujt do të këtë vështirë të përmbahen, Soni Malaj ekspozon trupin në top formë!

Është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, e sidomos për këngët balada të saj të cilat vazhdojnë edhe sot të dëgjohen.

Përveç zërit, Soni Malaj është shquar edhe për elegancën dhe atraktivitetin e saj.

Sonin e gjejmë aktive me postime në rrjete sociale.

Ajo pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme në rrjetet sociale duke ekspozuar trupin e saj joshëse.

Njëjtë Soni ka vepruar edhe në imazhet e fundit.

E veshur vetëm me bikini, Soni ka ekspozuar linjat e saj trupore në top formë buzë detit.

Me asetet e saj në top formë, Soni do t’i lë pa gjumë meshkujt. /ORAinfo/

Shiko fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top