Connect with us

Momenti kur Ermal Fejzullahu i heq llastikun tufës me para në dasmen e Kleas & Elgitit (VIDEO)

Lajmi Fundit

Momenti kur Ermal Fejzullahu i heq llastikun tufës me para në dasmen e Kleas & Elgitit (VIDEO)

Mesditën e së dielës që lamë pas Klea dhe Elgiti i thanë “Po” përgjithmonë njëri-tjetrit.

Në një ceremoni përallore mes njerëzve të shpirtit, çifti më i njohur i showbizit festuan dhe kurorëzuan dashurinë e tyre disa vjeçare në dasmë.

Nga videot e publikuara nga dasmorët zbuluam se ishte një dasmë magjike, ku përveç të ftuarve ata që kishin kërcyer dhe kënduar më tepër, ishin pikërisht çifti.

Mes familjarëve, sigurisht që kishte edhe shumë të ftuar “Vip” dhe siç ju e dini që Klea dhe Elgiti kanë miq njësoj si vetë ata, me shpirt artisitik.

Një prej tyre ka qenë dhe këngëtari Ermal Fejzullahu, ku përveçse “ngriti peshë” dasmën me këngët e tij, nuk anashkaloi as traditën.

Ashtu si dhe zakoni e do, Ermali është parë teksa ka hequr “llastikun parave” dhe ja ka hedhur çiftit teksa ishin duke kërcyer.

Shiko videon:

@albeu.com #ermalfejzullahu #elgitdoda #kleahuta #viral #viralvideo #fyp #fypシ #tiktok ♬ original sound – ALBEU

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top