Connect with us

Një nënë e kujdesshme si Elita Rudi, kaq me stil e ka veshur vajzën e saj

Lajmi Fundit

Një nënë e kujdesshme si Elita Rudi, kaq me stil e ka veshur vajzën e saj

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi, është e martuar me reperin nga Peja, Gjiko.

Ata kanë një vajzë dhe një djalë, duke formuar kështu një familje shumë të bukur.

Elita është shumë active në rrjetet sociale, ku sot ka publikuar një foto të vajzës së saj.

Moderatorja e ka veshur me shumë stil vogëlushen, e cila po duket tejet simpatike.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top