Connect with us

Vedati zbulon përfundimisht se a janë ndarë Andi dhe Gresa, këtu s’ka më dyshime

Lajmi Fundit

Vedati zbulon përfundimisht se a janë ndarë Andi dhe Gresa, këtu s’ka më dyshime

Andi dhe Gresa janë një ndër çiftet më të dashura për publikun tonë.

Por, si çdo çift i famshëm, edhe ata janë përfolur se janë ndarë.

Mirëpo, dyshimet e tilla i ka hedhur poshtë banori tjetër i Big Brotherit, Vedati.

Ai ka publikuar një foto ku në të shihet edhe Andi dhe Gresa.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top