Connect with us

Nëna e Leartës po bën ‘gara’ me vajzën se cila po bën pushime më të mira, ka shkuar në këtë vend super-luksoz

Lajmi Fundit

Nëna e Leartës po bën ‘gara’ me vajzën se cila po bën pushime më të mira, ka shkuar në këtë vend super-luksoz

Drita tashmë është një personazh shumë i njohur për publikun.

Ajo është nëna e nuses së famshme, Learta Jakupit.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka filluar pushimet e saj verore.

Në të njëjtën kohë pushimet i ka filluar edhe Learta dhe duket se nënë e bijë po bëjnë ‘gara’.
Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top