Connect with us

Larg Luizit, Kiara po ngushëllohet në Turqi në krahët e këtij mashkulli!

Lajmi Fundit

Larg Luizit, Kiara po ngushëllohet në Turqi në krahët e këtij mashkulli!

Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë ndër çiftet më të njohura në Kosovë dhe Shqipëri.

Ata vendosën që gjithë historinë e dashurisë ta ndajnë me publikun.

Madje, ata ditë me parë morën pjesë në një dasmë ku shkëlqyen në pamje.

Këto ditë Kiara po qëndron në Turqi për të realizuar një emision argëtues, ndërsa Luizi ka shkuar në Amerikë ku pritet t’i mbajë disa koncerte.

Nga Turqia, Kiara ka publikuar një fotografi ku shfaqet në krahë të ish-banorit të BBV Albania, Ronaldit.

Në disponim të mirë, Ronaldo e përshkruan me ‘zemër’ këtë fotografi me Kiarën.

Kujtojmë që dyshja janë shumë miq të mirë me njëri-tjetrin.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top