Connect with us

Nëna e Butrintit qenka si 20-vjeçare, Kiara e paska humbur mundësinë të ketë një vjehërr si shoqe

Lajmi Fundit

Nëna e Butrintit qenka si 20-vjeçare, Kiara e paska humbur mundësinë të ketë një vjehërr si shoqe

Butrim Imeri është një ndër këngëtaret më të njohur dhe më të dashur për publikun.

Ai vazhdimisht sjellë projekte që gjithmonë rezultojnë të suksesshme.

E sot është koha të njiheni me nënën e Butrintit, e cila qenka një zonjë e vërtetë.

Si ish e dashura e Butrintit, Kiara paska humbur një mundësi për ta pasur vjehrrës si shoqe.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top