Connect with us

“Më kanë marrë 2 mijë euro dhe bizhuteri”, vidhet banesa e gjyqtares në Durrës

Lajmi Fundit

“Më kanë marrë 2 mijë euro dhe bizhuteri”, vidhet banesa e gjyqtares në Durrës

Vidhet banesa e gjyqtares së Durrësit, Shpëtime Pitaku.

Pitaku ka deklaruar se i kanë marrë 2 mijë euro dhe një sasi bizhuterish.

Në përditësim…

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top