Connect with us

I fundit! Një grua përfundon poshtë kamionit në Tiranë

Lajmi Fundit

I fundit! Një grua përfundon poshtë kamionit në Tiranë

Një ngjarje e rëndë është regjistruar te kthesa e Yzberishtit në kryeqytet.

Sipas dëshmitarëve në vendngjarje, kamioni përplasi një grua teksa kjo e fundit ka përfunduar poshtë rrotave.

Gruaja po tentonte të kalonte rrugën në momentin kur u hap semafori për mjetet lëvizëse teksa shoferi i mjetit nuk e ka parë.

Të njëjtat burime konfirmojnë se ajo është gjallë dhe ndodhet poshtë kamionit, teksa qytetarë të ndryshëm dhe policia janë afruar për ta ndihmuar.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top