Connect with us

‘Janë ndarë’! Kiara në Turqi, ai në Amerikë/ Luizi reagon pas zërave për ‘krisjen’ e çiftit: Asnjëri prej jush…

Lajmi Fundit

‘Janë ndarë’! Kiara në Turqi, ai në Amerikë/ Luizi reagon pas zërave për ‘krisjen’ e çiftit: Asnjëri prej jush…

Një nga çiftet më të diskutuara momentalisht në showbizin shqiptar janë Luiz Ejlli dhe Kiara Tito që prej marrëdhënies së tyre të krijuar në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Teksa Luizi tashmë ndodhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës për turin e koncerteve të tij dhe Kiara ka nisur xhirimet për moderimin e emisionit “Kepi i VIP-ave”, menjëherë kanë nisur aludimet për një ndarje të mundshme mes tyre.

Mirëpo, ka qenë vetë Luizi ai i cili i ka hedhur poshtë të gjitha fjalët; në një video ‘live’ për ndjekësit në Instagramin e tij, fituesi i “BBVIP” ritheksoi edhe një herë dashurinë e tij për Kiarën.

“Asnjëri prej jush nuk e do Kiarën aq shumë sa e dua unë. Ajo është me xhirime në emisionin e saj në Turqi dhe unë po vazhdoj koncertet këtu në Amerikë.”

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top