Connect with us

Pasi e konfirmoi ribashkimin me rusen, Don Xhon ‘shokon’ të gjithë, publikon momente intime me të

Lajmi Fundit

Pasi e konfirmoi ribashkimin me rusen, Don Xhon ‘shokon’ të gjithë, publikon momente intime me të

Don Xhoni është një ndër reperët më të dashur dhe më të njohur në vendin tonë.

Ai vazhdimisht rezulton i suksesshëm në çdo projekt të ri muzikor.

Don Xhoni ka qenë shumë i përfolur edhe për jetën e tij private dhe ribashkimin me bukuroshen ruse.

Ndërkaq, sot ai ka publikuar pamje nga vetura, duke u puthur me këtë vajzë./ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top