Connect with us

Me grim më të rëndë si asnjëherë më parë, çika e Lutfi Hazirit i la pa mend të gjithë djemtë

Lajmi Fundit

Me grim më të rëndë si asnjëherë më parë, çika e Lutfi Hazirit i la pa mend të gjithë djemtë

Lotina është vajza e nënkryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Lotina është edhe shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet me grim më të rëndë dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top