Connect with us

Nusja e Dardit të “It’s my love” niset për dasmë, qenka bërë më e bukur se që mund ta paramendoni

Lajmi Fundit

Nusja e Dardit të “It’s my love” niset për dasmë, qenka bërë më e bukur se që mund ta paramendoni

Dardi është një personazh shumë interesant dhe i njohur për publikun.

Ai u bë i njohur në rrjetet sociale, por akoma më shumë pas pjeswmarrjes së tij në emisionin “It’s my love”.

Dardi është i martuar me një vajzë që quhet Agnesa dhe bashkë kanë një vajzë.

E Agnesa sot është nisur për një aheng, për të cilin shihet se është rregulluar dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top