Connect with us

Don Xhoni habit me foton e fundit, ndan pamje ku shfaqet duke u puthur me ish të dashurën ruse

Lajmi Fundit

Don Xhoni habit me foton e fundit, ndan pamje ku shfaqet duke u puthur me ish të dashurën ruse

Don Xhoni ka habitur së fundi teksa ka paralajmëruar projektin e ri muzikor.

Ky projekt muzikor publikohet sonte në mesnatë.

Pak minuta më parë ka ndarë pamje nga ky projekt.

Reperi nga Drenica shfaqet nga makina bashkë me ish të dashurën ruse duke u puthur.

Kujtojmë se dyshja ishin në lidhje shumë muaj më parë, dhe më pas ishin ndarë.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top