Connect with us

Vdes vogëlushi që ishte fans i Arian Agushit, reagon këngëtari

Lajmi Fundit

Vdes vogëlushi që ishte fans i Arian Agushit, reagon këngëtari

Më vdekjen e 15 vjeçarit, regaoj edhe artisti i njohur Arian Agushi, ai shprehi ngushëllim familjës së Floriselit.

Në rrjetin e tij social “Facebook” Agushi postoj: ”Allahu të mëshiroftë Florisel

Para pak ditësh e takova Floriselin në spitalin e Tiranës.

Kërkesa e tij ishte te familja që t’më takonte para se ti nënshtrohej operacionit.

Shkova e takova dhe më mahniti me forcën dhe fjalët që mi tha.

I thash je i vogël bre ti i fortë ki me e kalu inshaAllah, e ai më tha kjo është një sprovë se mua më do Allahu. Për pak më tradhëtuan lotët por u përmbajta.

Kalova pak minuta me të që të mos lodhej nga qëndrimi ulur, por ai takim sa më mërziti aq më forcoi sepse shumë herë po harrojmë se jemi mirë.

Ngushëllime familjes nga Korça, e takofshi në Xhenet loqkën e vogël”.

Shiko postimin:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top