Connect with us

Adriana Matoshi ndryshon komplet pamjet, nuk do ta njihni me këtë stil të ri dhe shumë të bukur

Lajmi Fundit

Adriana Matoshi ndryshon komplet pamjet, nuk do ta njihni me këtë stil të ri dhe shumë të bukur

Deputetja dhe aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi vazhdon të mbetet shumë e dashur nga publiku.

Ajo është vazhdimisht aktive si me projekte, ashtu edhe në kuvend, përcjell ORAinfo.

Por, Adriana nuk e lë pas asjëherë as pamjen e saj të jashtme, për të cilën kujdeset shumë.

Së fundmi ajo ka ndryshuar stilin e flokëve dhe po duket tejet ndryshe, por edhe e bukur.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top