Connect with us

Rovena e bukur falë filterave, dëshpëron me pamjen (foto)

Lajmi Fundit

Rovena e bukur falë filterave, dëshpëron me pamjen (foto)

Thuajse të gjithë të famshmet krahas ndërhyrjeve estetike po zbukurohen edhe më shumë me anë të aplikacioneve të bukurisë.

Njësoj po vepron edhe këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa.

Faqja ‘Vipatnerealitet’ ka publikuar dy fotografi ku shihet me dhe pa filtër.

Shihet se në fotot e edituara ajo duket komplet ndryshe se në realitet./Indeksonline/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top