Connect with us

Kimete Berisha pozon vetëm me sytjena

Lajmi Fundit

Kimete Berisha pozon vetëm me sytjena

Analistja Kimete Berisha, e cila mendimet dhe analizat e saj i bënë publike në Facebook, definitivishtë është më ndryshe.

Berisha, nuk është ndryshe veç në mendim dhe në qasje, por edhe në pamje.

Kimetja, përditë prezanton modë përmes veshjeve, fustaneve e kombinimeve ekstravagante, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë Kimete Berisha ka shkuar një hap më tej duke pozuar veç me sytjena.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top