Connect with us

Nuk e keni parë kurrë, kjo është Jurgena e Luizit, kaq e bukur qenka

Lajmi Fundit

Nuk e keni parë kurrë, kjo është Jurgena e Luizit, kaq e bukur qenka

Luizi dhe ‘mikja’ e tij Jurgena ka disa kohe qe përfliten në media sociale.

Ndonëse kjo e fundit trazoj ujerat me një postim kur pranoj se kishte qene në një lidhje dashurie me Luizin para se ky te futet ne Big Brother, shkruan InfoKosova.

Gjithashtu ishte Luizi ai i cili brenda BBV, kishte deklaruar se e dashura e fundit e kishte pasur emrin Gena.

Diten e djeshme u publikua një fotografi e Jugenes nga një lokal parukerie në Tiran.

Kjo fotografi është e para pasi qe të gjithë ishin kurioz ta shihnin se si dukej Jurgena.

Ajo më të vërtet qenka mjaftë e bukur.
Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top