Connect with us

U kap mat me të njëjtin vend me Luizin, reagon për herë të parë ish-e dashura e këngëtarit

Lajmi Fundit

U kap mat me të njëjtin vend me Luizin, reagon për herë të parë ish-e dashura e këngëtarit

Ditën e sotme Kryefjala zbuloi se Jurgena dhe Luizi janë ndodhur në një nga parukieritë e famshme në Kryeqytet.

Në të njëjtën ditë e orë!

Ndonse fill pas kësaj, Kryefjala kontaktoi me Jurgenën për të ditur versionin e saj të ngjarjes.

E cila dhe e ka mohuar një takim të mundshëm.

“Prania në të njëjtën parukeri me Luizin ka qenë rastësi, nuk jemi takuar”- është shprehur Jurgena, e cila duket se ka dashur të shmangë keqkuptimet./Kryefjala.

Shiko fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top