Connect with us

Ariana e tepron me këtë veshje rrugëve të Milanit!

Lajmi Fundit

Ariana e tepron me këtë veshje rrugëve të Milanit!

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit.

Që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes.

Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi po qëndron për vizitë në qytetin e modës në Milano të Italisë.

Nga atje, Ariana ka publikuar disa fotografi ku shfaqet super joshëse.

E veshur me fustan të gjatë dhe provokues, Ariana shfaqet kaq joshëse rrugëve të Milanit.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top