Connect with us

Vjollca Haxhiu la gojëhapur të gjithë, me këtë stil të flokëve ajo qenka transformuar

Lajmi Fundit

Vjollca Haxhiu la gojëhapur të gjithë, me këtë stil të flokëve ajo qenka transformuar

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore, shkruan ORAinfo.

Jemi mësuar që gjithmonë ta shohim të grimosur dhe me stil të veçantë.

Se fundmi ajo ka publikuar disa fotografi ku shfaqet me stil të ri të flokëve.

Me flokë të gjata e të bëra bistek, Vjollca po shkëlqen në pamje.

E kombinimi në veshje vetëm sa ja ka shtuar bukurinë asaj. /ORAinfo/

Shiko fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top