Connect with us

Xhuli ja kthen të pasmet aparatit, zbulon se s’ka veshur fare të brendshme!

Lajmi Fundit

Xhuli ja kthen të pasmet aparatit, zbulon se s’ka veshur fare të brendshme!

Xhuli Nura, po shijon në masë të madhe famën pas daljes nga Big Brother VIP Kosova.

Finalistja e këtij reality show ka marrë vëmendje mjaft të madhe muajve të fundit.

E vetëdijshme për këtë, Xhuli vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku tregon që sapo ka dalë nga salloni i ondulimit.

E rregulluar bukur dhe e veshur me fustan me shumë stil, Xhuli shfaqet super provokuese në këtë paraqitje.

Ajo madje ka zbuluar se nuk ka veshur fare riçipeta në këtë fustan të ngushtë. /ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top