Connect with us

Nuk përmbahet konkurrentja e Përputhen +40, i kërkon të ftuarit seks live në emision

Lajmi Fundit

Nuk përmbahet konkurrentja e Përputhen +40, i kërkon të ftuarit seks live në emision

E ftuar në “Ftesë në 5”, ish- konkurentja e Për’puthen +40, Luljeta Nallbani ka bërë një propozim të papritur të ftuarit tjetër, për të bërë seks, madje dhe live.

“Pse mos të bëjmë një fëmijë bashkë”, ishte një tjetër kërkesë e bërë nga Luli.

“Ballkanasit janë dhe do të jenë të nxehtë, shquhen.

Pse ti tani një femër, unë dhe ti që je alamet djali të mos bëj një fëmijë me ty.

Jeta nuk ka pikë edhe presje.

Gazi ne mund ta bëjmë dhe ne të dy një fëmijë, mund të bëjmë dhe seks bashkë këtu, ti duhet të dobësohesh, Bieta ne e bëjmë dhe live”, u shpreh Luljeta e Për’puthen +40.

Shiko videon:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top