Connect with us

Xhesika Berberi për Kiara Titon: E pashë me Luizin në lagje dukeshin…

Lajmi Fundit

Xhesika Berberi për Kiara Titon: E pashë me Luizin në lagje dukeshin…

Xhesika Berberi thotë se do donte të bëhej nënë, por sigurisht ia lë në dorë Zotit se kur.

E ftuar në “Wake Up” ajo tha se krijimi i një familjeje është padyshim në planet e saj dhe karriera nuk do e pengonte aspak.

“Po, patjetër.

Si çdo femër.

Ne e kemi atë efektin e mëmësisë që kur jemi të vogla.

Kur të jetë koha e duhur, kur ta ketë shkruar Zoti”.-tha ajo.

Sakaq, rekrutimi i emrave të rinj për të qenë pjesë e “Big Brother VIP 3” ka nisur.

“Nuk e shikoj veten në atë lloji formati.

Është shumë interesant, më pëlqen shumë.

Por, nuk do dukem shumë interesant si timë, se nuk dua drama.

Jam shumë e qetë.”

Ajo u ndal te një nga ish-banoret e edicionit të kaluar, Kiarën, të cilën ka vite që e njeh pasi kanë punuar dikur bashkë.

Xhesika shprehu fjalët më të mira për të, duke shtuar se moderatoren me Luizin i sheh si një çift që duhen shumë.

“Kiarën e kam patur kolege.

Dhe më ka bërë shumë përshtypje se sa vajzë e mirë ka qenë dhe me këmbë në tokë.

Gjithmonë ka qenë shumë e sjellshme.

Shumë veta e kanë gjykuar, por unë jam person që i marrë gjërat në anën pozitive dhe nuk më pëlqen të shikoj negativitetin.

Mendoj se ka bërë atë çfarë ka ndjerë dhe i uroj shumë suksese.

Mendoj se ka qenë e sinqertë.

Me Luizin e shikoj që të dy duhen shumë.

Mbase e ndjej atë kiminë, madje para dy-tre ditësh i pashë te lagjja dhe dukeshin shumë të lumtur bashkë.”-tha ajo.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top