Connect with us

Semi ‘tranohet’ për djemet kosovar, nuk do ta besoni se si i quan

Lajmi Fundit

Semi ‘tranohet’ për djemet kosovar, nuk do ta besoni se si i quan

Këngëtarja e njohur, Semi Jaupaj, në një paraqitje televizive ka folur në lidhje me angazhimet e saj të fundit.

Ajo ka treguar së kënga e saj e fundit është pritur mjaftë mirë nga dëgjuesit.

Ndërkohë Semi nuk ka mundu t’i shmanget edhe pyetjeve të moderatorëve në lidhje me ardhjet e saj të shpeshta në Kosovë.

“Ka vite që më pëlqen Kosova, pas “Big Brother VIP” jam fokusuar te muzika, bashkëpunëtorët i kam në Kosovë dhe kaloj një pjesë të madhe të kohës aty.

Prishtina ma ka marrë zemrën.

Djemtë janë shumë të mirë, seksi, të lezetshëm por në Prishtinë i kam të shkurtra ndalesat”, u përgjigj këngëtarja e njohur.

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top