Connect with us

Olta habit të gjithë, del për kafe me Luizin, e ofendon rëndë para të gjithëve

Lajmi Fundit

Olta habit të gjithë, del për kafe me Luizin, e ofendon rëndë para të gjithëve

Olta Gixhari është ndër aktoret më të dashura dhe më të njohura për publikun tonë.

Ajo u bë akoma më e përfolur pas daljes nga Big Brother VIP Albania.

Sot jo ka habitur të gjithë me postimin e saj, ku është shfaqur në kafe me Luizin.

Ajo nuk e ka humbur edhe këtë rast për ta ofenduar Luizin, duke i thënë se është veshur keq./ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top