Connect with us

Blero prezanton partneren e re bjonde dhe i shpreh dashurinë: I joti që nga prekja e parë

Lajmi Fundit

Blero prezanton partneren e re bjonde dhe i shpreh dashurinë: I joti që nga prekja e parë

Blero Muharremi vetëm dy muaj pasi deklaroi ndarjen nga ish-bashkëshortja e tij Afrona Dika, zbuloi për fansat se ka rigjetur sërish dashurinë.

Këngëtari e prezantoi partneren e re me një postim në Instastory, por nuk e zbuloi identitetin e saj.

Së fundmi partnerja e Bleros ka pasur ditëlindjen dhe ai i ka kushtuar një dedikim emocionues.

“I shtrirë afër teje jam.

Më duket që të kam larg, dora ime rrëshqet në flokun tënd.

Ktu jam rehat, i flas vetes çdo mëngjes.

Drekë e darkë a thua je në gjumë apo në mendje i qartë.

I joti që nga prekja e parë.

I joti përjetësisht krenar.

Kam menduar që di shumë e kam kaluar shumë.

Asgjë nuk paskam ditur.

Deri në takimin tonë.

Ndihem si fëmi kureshtar.

Ndihem i pa ditur deri në shikimin tënd të parë.

Shtëpia ime je ti.

Shtëpia ime kishte qenë në fillim.

Jeta më mësoi.

Njeriu kur është i drejtë Zoti nuk e harron! Sa e sa shumë kisha shkruar dhe folur në veshin tënd dashuri.

Me ty hidhërimi me duket i mirë.

Me ty momentet e lumtura janë amshim.

Dolli për ty sonte, një dolli për neve dashuri.

Urime ditëlindjen beb.

I joti Blerimi”, ka shkruar Blero.

Kujtojmë se nga postimet që Blero bën në rrjetet sociale, duket qartë që partnerja e re e tij ka një ngjashmëri të madhe me Afronën.

Artisti duket se ka një dobësi për biondet, ndaj edhe partnerja e tij e radhës është një sozi e ish-bashkëshortes së tij.

Shiko postimin:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top