Connect with us

E harroi Kiaren!, Luizi dhe Dea kapen “mat” në veturë

Lajmi Fundit

E harroi Kiaren!, Luizi dhe Dea kapen “mat” në veturë

Një video që po qarkullon në rrjet është e Deas dhe Luizit ku shihen bashkë në makinë.

Që pas mbarimit të BBV dy ish banorët nuk i kishim parë bashkë.

Kujtojmë se brenda shtëpisë, Dea dhe Luizi nuk kanë patur një raport shumë të mirë.

Por, ende nuk dihet nëse kanë dal për të shijuar një ditë si miq apo i lidh ndonjë projekt së bashku.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top