Connect with us

Andi do të mërzitet shumë, ja çka bën Gresa pas ndarjes nga ai!

Lajmi Fundit

Andi do të mërzitet shumë, ja çka bën Gresa pas ndarjes nga ai!

Gresa Hoti tashmë është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother VIP Kosova.

Ajo brenda shtëpisë krijoi një lidhje dashurie me Andi Artanin, përcjell ORAinfo.

Mirëpo duket se kjo lidhje nuk zgjati shumë, pasi ka kohë që Andi dhe Gresa nuk janë parë bashkë.

Madje ata as nuk i bëjnë ‘like’ në postimet në Instagram njëri-tjetrit.

E pas ndarjes, Gresa po e shijon në maksimum jetën.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet duke u relaksuar në një jaht në një vend luksoz.

E veshur me fustan të gjatë e transparent, Gresa po e shijon jetën në maksimum pas ndarjes nga Andi.

Duket se modelja e ka harruar shpejt ish banorin e BBV Kosova. /ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top