Connect with us

Ish-banori i “BBVA” baba për herë të parë?

Lajmi Fundit

Ish-banori i “BBVA” baba për herë të parë?

Evi Reci dhe Kledi Hysa tani më janë zyrtarisht një nga çiftet e showbizit.

Një foto në rrjetet sociale ka shtuar dyshimet për një shtatzëni të mundshme.

Evi postoi në rrjetin social ‘Instagram’, një foto nga jugu, poshtë të cilës moderatorja Arjola Shehu ka bërë një koment i cili ka lënë shumë vend për aludime.

“Xoga ime.

Diku aty pashë një gjë…thjesht po e them”, ka shkruar Arjola.

Komentit të saj Evi i është përgjigjur me emojin e një këmbe duke shtuar aludimet se mund të jetë shtatzënë.

Shiko komentin:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top