Connect with us

Shyhretja vishet me fustan të gjatë me ‘xixa’, po duket më elegante se maturantet e këtij viti

Lajmi Fundit

Shyhretja vishet me fustan të gjatë me ‘xixa’, po duket më elegante se maturantet e këtij viti

Shyhrete Behluli është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Shyhretja sonte ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan të zi me shkëlqim.

Ajo po duket të jetë elegante dhe sikur të ishte nuse e re./ORAinfo/

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top