Connect with us

Pasi humbi gati 40 kilogramë, Armonda ekspozon trupin në këtë fustan transparent!

Lajmi Fundit

Pasi humbi gati 40 kilogramë, Armonda ekspozon trupin në këtë fustan transparent!

Disa muaj më parë, një prej personazheve më të njohura të rrjeteve sociale, Armonda nisi të shkruajë një kapitull të ri për veten.

Ajo startoi me një regjim ushqimor me qëllimin për të humbur kilogramë nga pesha e tepërt.

Armonda zgjodhi dietën e reduktimit të kalorive dhe aktivitetin fizik me fitness dhe të paktën 10,000 hapa ecje në ditë.

E nga ky angazhim në diet e ecje, Armonda ka humbur rreth 40 kilogramë.

Kjo vërehet edhe në postimet e fundit të saj, ku shfaqet shumë me e dobësuar.

Madje Armonda tani ka nisur ta ekspozojë trupin si asnjëherë me parë.

Në imazhet e fundit, ajo ka ekspozuar linjat trupore në veshje transparente.

Nëse vazhdon me këtë ritëm të rënies në peshë, Armonden shumë shpejt do ta shohim edhe në bikini me një trup në top formë. /ORAinfo/

Shiko fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top