Connect with us

Lizi-Kiara apo Donald-Bora? Ky është çifti më i pëlqyer i publikut

Lajmi Fundit

Lizi-Kiara apo Donald-Bora? Ky është çifti më i pëlqyer i publikut

Luizi dhe Kiara padyshim janë çifti i preferuar i publikut qysh kur nisën lidhjen e tyre brenda shtëpisë së “BBVA”.

Dyshja u panë së fundi në dasmën e Elgitit dhe Kleas.

Por edhe një çift tjetër pëlqehet jashtëzakonisht shumë nga publiku.

Bëhet fjalë për Borën dhe Donaldin.

Dy moderatoret, Kiara dhe Bora, kanë hedhur foto me partnerët e tyre në Instagram.

Garë e ngushtë po zhvillohet mes tyre sa i përket pëlqimeve në postimet e tyre.

Teksa Kiara ishte duke kryesuar, Bora tashmë e ka primatin për postimin më të pëlqyer.

Shiko fotot:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

To Top