Connect with us

Kiara merr dhuratën e parë nga Luizi pas daljes nga Bigu dhe qenka super-luksoze, duhet ta shihni

Lajmi Fundit

Kiara merr dhuratën e parë nga Luizi pas daljes nga Bigu dhe qenka super-luksoze, duhet ta shihni

Kiara dhe Luizi vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes për çdo veprim të tyre.

Më aktive në rrjetet sociale është Kiara, sepse Luizi nuk është përdorues i madh i tyre, përcjell ORAinfo.

Kiara përmes një postimi në Instagram ka treguar se tashmë ka një çantë të re në dollapin e saj.

Ndoshta kjo është një dhuratë nga Luizi dhe duket nga pamja se nuk është e lirë.

Shiko foton:

Continue Reading
You may also like...

More in Lajmi Fundit

Most Popular

Recent News

To Top